کادیلاک CT5-V بلک‌وینگ ۱۰۰۰ اسب بخار هنسی

کادیلاک CT5-V بلک‌وینگ ۱۰۰۰ اسب بخار هنسی

 

شرکت تیونینگ هنسی، یک به روز‌رسانی قدرت را برای کادیلاک CT5-V بلک‌وینگ ارائه داده است. این شرکت موتور خودرو را اصلاح کرده و خروجی آن را به ۱۰۰۰ اسب‌بخار قدرت و ۱۳۱۰ نیوتن‌متر گشتاور رسانده است. این خودرو در حالت استاندارد ۶۶۸ اسب‌بخار قدرت و ۸۹۳ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

تغییراتی در پیشرانه V8 سوپرشارژ ۶.۲ لیتری آن ایجاد شده است، تا بتواند به این خروجی دست یابد. هنسی سرسیلندرها، میل بادامک HPE و قطعات جدید سوپاپ‌ها را اضافه کرده است. یک سوپرشارژ بزرگ‌تر نیز جایگزین نمونه قبلی شده است. سایر اصلاحات شامل نصب مبدل‌های حرارتی بزرگ، ورودی‌های هوا با جریان بالا، هدرز فولادی و ... است. نرم‌افزار مدیریت پیشرانه اصلاح شده است تا بیش‌ترین استفاده را از این تغییرات و قطعات ببرد.

هنسی ادعا می‌کند که این کادیلاک CT5-V بلک‌وینگ ۱۰۰۰ اسب‌بخاری، می‌تواند در مدت زمان ۲.۵ ثانیه، به سرعت صد کیلومتر برساعت برسد. شتاب این خودرو در حالت استاندارد ۳‌.۵ ثانیه است. این ساخته هنسی، یک چهارم مایل را در زمان ۱۰‌.۱ ثانیه طی می‌کند. این تیونر اشاره کرده که حداکثر سرعت از ۳۳۰ کیلومتر برساعت بیش‌تر است.با وفا مدیا همراه باشید