فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش نهم

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش نهم

 

فیلم کارآموز (انگلیسی: The Intern) فیلمی کمدی به کارگردانی نانسی مایرز است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. در این فیلم بازیگرانی همچون رابرت دنیرو، ان هتوی، رنه روسو، آندرس هولم، اندرو رنلز، زک پرلمن، آدام دیواین، نات وولف، لیندا لوین، سلیا وستون، مری کی پلیس، استیو وینوویچ و مالی برنارد ایفای نقش کرده‌اند. بنجامین ویتاکر (دنیرو) بازنشسته‌ای است که از حدود سه سال پیش در غم از دست دادن همسرش به سر می‌برد. او که چندان از بی‌کار بودنش خرسند نیست، تصادفاً تبلیغ یک شرکت فروش اینترنتی لباس مبنی بر استخدام کارآموز باتجربه (سالخورده) را می‌بیند. بعد از آن وی به عنوان کارآموز، دستیار شخصی جولز آستین (هتوی) مدیر عامل شرکت می‌شود که بسیار در کار خود غرق شده و زندگی خصوصی و اجتماعی آشفته‌ای دارد. بن با تثبیت خود در کنار جولز به کمک او می‌شتابد.

 

 

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش نهم

 

فیلم کنستانتین (به انگلیسی: Constantine) یک فیلم آمریکایی به سبک فراطبیعی و ترسناک محصول سال ۲۰۰۵ به کارگردانی فرانسیس لارنس در اولین تجربهٔ کارگردانی وی است. بازیگرانی همچون کیانو ریوز در نقش جان کنستانتین، ریچل وایس، شایا لباف، تیلدا سوینتن، پروییت تیلور وینس و جایمن هانسو در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند. فیلم‌نامه این فیلم توسط کوین برادبین و فرانک کاپلو بر اساس مجموعه کمیک Hellblazer از انتشارات دی‌سی کامیکس به رشته تحریر درآمده است.

 

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش نهم

 

فیلم در خط آتش (انگلیسی: In the Line of Fire) فیلمی در ژانر جنایی، اکشن و تریلر سیاسی به کارگردانی ولفگانگ پترسن است که در سال ۱۹۹۳ منتشر شد.

«فرانک هاریگن» (ایست وود)، مأمور مخفی کهنه کار آمریکایی، در حال تحقیق در باب تهدید احتمالی به جان رئیس جمهور امریکاست و خیلی زود مردی به نام «بوت» (مالکوویچ) با «هاریگن» تماس می گیرد و می گوید که خیال دارد رئیس جمهور را بکشد...

 

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش نهم

 

فیلم فراری (به انگلیسی: The Fugitive) یک فیلم اکشن و دلهره‌آور آمریکایی محصول سال ۱۹۹۳ که بر اساس یک مجموعه تلویزیونی دهه ۱۹۶۰ با همین نام ساخته روی هاگینز ساخته شده‌است. این فیلم توسط اندرو دیویس کارگردانی شده و با بازی هریسون فورد و تامی لی جونز همراه است.

همسر دکتر ریچارد کمبل (هریسون فورد) توسط مردی که یک دست مصنوعی دارد به قتل می‌رسد. دکتر مورد سوءظن قرار می‌گیرد و بر اساس قرائن و شواهد به اتهام قتل همسرش به اعدام محکوم می‌شود. در هنگام انتقال او با چند محکوم به یک زندان دیگر موفق به فرار می‌شود. او ظاهر خود را تغییر می‌دهد و در قسمت توانبخشی بیمارستان به مطالعه پرونده بیماران معلول می‌پردازد در حالیکه …

فیلم فراری با بودجه ۴۴ میلیون دلار تولید شد و ۳۶۸ میلیون و ۸۷۵ هزار دلار فروش کرد. این فیلم با اقتباس از مجموعه تلویزیونی دهه ۱۹۶۰، روی پرده رفت و به یکی از موفق‌ترین فیلم‌های هریسون فورد تبدیل شد. فیلم فراری نه تنها فروش گیشه ۳۶۹ میلیون دلاری را از آن خود کرد بلکه با امتیاز ۹۴ درصد سایت راتن تومیتوز به یکی از فیلم‌های مورد پسند منتقدان نیز تبدیل شد. جو پانتولیانو به تامی لی جونز (بازیگر نقش مکمل مرد فیلم) گفته بود، این فیلم هیچ جایزه‌ای برای ما نخواهد داشت. این در حالیست که این فیلم نه تنها ۷ نامزدی جوایز اسکار را از آن خود کرد، بلکه جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای تامی لی جونز به همراه داشت.

 

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش نهم

 

فیلم سرعت (به انگلیسی: Speed) یک فیلم اکشن و دلهره‌آور آمریکایی محصول سال ۱۹۹۴ به کارگردانی یان ده بونت در اولین کارگردانی فیلم بلند خود است. در این فیلم کیانو ریوز، دنیس هاپر، ساندرا بولاک، جف دانیلز، آلن راک، گلن پلامر، بت گرانت و ریچارد شیف به ایفای نقش پرداخته اند. فرضیه آن حول اتوبوسی می چرخد ​​که توسط یک تروریست ساخته شده است تا در صورت کاهش سرعت آن به زیر ۵۰ مایل در ساعت منفجر شود. این فیلم که در ۱۰ ژوئن ۱۹۹۴ اکران سینمایی شد، از نظر انتقادی و تجاری موفق شد و با بودجه ۳۰ میلیون دلاری به فروش ۳۵۰ میلیون دلاری دست یافت و برنده دو جایزه اسکار شد: بهترین تدوین جلوه های صوتی و بهترین صدا. دنباله‌ای به نام سرعت ۲: کنترل سفر دریایی در ۱۳ ژوئن ۱۹۹۷ منتشر شد