فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش یازدهم

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش یازدهم

 

فیلم پرومتئوس (به انگلیسی: Prometheus) فیلمی علمی-تخیلی به کارگردانی ریدلی اسکات و نویسندگی جون اسپایتس و دیمون لیندلوف است که در ژوئن ۲۰۱۲ در آمریکا و تعدادی کشورهای دیگر اکران شد. این فیلم با ۱۳۰ میلیون دلار بودجه تولید و با بازیگرانی چون نومی راپاس، شارلیز ترون و ادریس البا نقش آفرینی کردند. طبق گفته اسکات، داستان فیلم می‌تواند به نوعی قصهٔ اولیه یا ماقبل سری فیلم‌های بیگانه تلقی گردد هرچند داستانی کاملاً مستقل دارد. فیلمبرداری فیلم از مارس ۲۰۱۱ آغاز شد و فیلم به صورت ۳ بعدی اکران شد. دنباله این فیلم به نام بیگانه: کاوننت در تاریخ می ۲۰۱۷ اکران شد.

 

 

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش یازدهم

 

فیلم غارتگر (به انگلیسی: Predator) عنوان فیلمی به کارگردانی جان مک‌تیرنان و محصول سال ۱۹۸۷ در ژانر علمی–تخیلی و ترسناک است. در این فیلم آرنولد شوارتزنگر در نقش اصلی ایفای نقش می‌کند. یک گروه ضربت آمریکایی برای نابودی گروهی آدمکش و مزدور پا به جنگلی می‌گذارند. آنان در بدو ورود با اجساد انسان بسیاری در حالی که به شکل فجیعی کشته شده‌اند روبرو می‌شوند. آنها فکر می‌کنند که این کشتار توسط همان گروه آدمکش صورت گرفته، غافل از این که یک موجود فضایی شکارچی در حالی که می‌تواند خود را همرنگ محیط کند انتظارشان را می‌کشد …

ساخت فیلم غارتگر پانزده میلیون دلار هزینه دربرداشت. این فیلم بیش از نود و هشت میلیون دلار در سطح جهان به فروش رفت.

 

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش یازدهم

 

فیلم جنگاوران اخترناو (به انگلیسی: Starship Troopers) فیلمی علمی–تخیلی و فرازمینی محصول سال ۱۹۹۷ به کارگردانی پل ورهوفن است. این فیلم اقتباسی از رمان علمی تخیلی، جنگاوران اخترناو اثر رابرت آنسون هاین‌لاین است. در این فیلم کاسپر ون دین، دنیس ریچاردز، دینا میر، جیک بیزی، نیل پاتریک هریس، مایکل ایرون ساید، پاتریک مولدن، کلنسی براون، ست گیلیام، بوروس گری، مارشال بل، برندا استرانگ، امی اسمارت، دین نوریس، رو مک‌کلاناهان، آنتونی روئیویوار، داله دای و رابرت دیوید هال بازی کردند. دنیای آینده. زمین برای جدال در برابر حشرات غول آسایی از سیارات دیگر که به مایه ی تهدیدی جدی بدل شده اند، آماده می شود. «جانی» (وان دین) و «کارمن» (ریچاردز)، هم مدرسه ای های دل باخته‌ی یک‌دیگر که از هم جدا شده‌اند و به ارتش پیوسته‌اند، دوباره طی علملیات جنگی در فضا یک‌دیگر را می‌یابند. خیلی زود جنگ آدم‌ها و حشرات شدت می‌گیرد.

 

فیلم های پیشنهادی خوب به انتخاب وفا مدیا : بخش یازدهم

 

فیلم اسلحه مرگبار (به انگلیسی: Lethal Weapon) یک فیلم کمدی-اکشن و پلیس رفیق آمریکایی محصول سال ۱۹۸۷ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ریچارد دانر، نویسندگی شین بلک با بازی مل گیبسون، دنی گلاور، گری بیوسی، دارلین لاو و میچل رایان است. این فیلم در ۶ مارس ۱۹۸۷ اکران شد. پس از اکران، سلاح مرگبار بیش از ۱۲۰ میلیون دلار (در مقابل بودجه تولید ۱۵ میلیون دلار) فروخت و نامزد جایزه اسکار بهترین صداگذاری شد. این فرنچایز شامل سه دنباله و یک سریال تلویزیونی سریال تلویزیونی است که دنباله چهارم در حال توسعه است. همچنین این فیلم به طور گسترده‌ای به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های پلیس رفیق در تمام دوران در نظر گرفته می‌شود که بر فیلم‌های متعدد «پلیس رفیق» مانند پلیس سامورایی، پلیس خفن، تانگو و کش، پسران بد و مجموعه‌های ساعت شلوغی تأثیر گذاشته است.