معرفی آرمین ون بیورن ،آهنگساز و دیجی مشهور هلندی : بخش چهارم

معرفی آرمین ون بیورن ،آهنگساز و دیجی مشهور هلندی : بخش چهارم

 

2005– اکنون: Shivers, Imagine و Mirage:

در ۸ اوت ۲۰۰۵ ون بیورن دومین آلبوم استودیویی خود به نام Shivers را منتشر کرد. در این آلبوم هنرمندانی مثل نادیا علی - خوانندهٔ آمریکایی پاکستانی، جاستین سویسا - خوانندهٔ انگلیسی و گروه ترنس دونفرهٔ گابریل و دِرِسدِن حضور داشتند.

 

معرفی آرمین ون بیورن ،آهنگساز و دیجی مشهور هلندی : بخش چهارم

 

در ۱۱ نوامبر ۲۰۰۶ او یک اجرای زنده با ست تکی ۹ ساعته برای ۱۱۰۰۰ طرفدار به نام "فقط آرمین" را برای دمین بار در آهولی روتردام برگزار کرد.

 

معرفی آرمین ون بیورن ،آهنگساز و دیجی مشهور هلندی : بخش چهارم

 

ون بیورن در ۱۷ آوریل ۲۰۰۸ سومین آلبوم استودیویی خود را به نام Imagine منتشر کرد که در جدول آلبوم‌های هلند مقام اول را به دست آورد. در ۱۹ آوریل ۲۰۰۸ او سومین اجرای "فقط آرمین" را این بار در شهر جاربوورزِ آتریچ در هلند برگزار کرد؛ که مورداستقبال ۱۶۰۰۰ طرفدار قرار گرفت و به صورت زنده از تلوزین ملی هلند پخش شد. در نیمهٔ دوم سال ۲۰۰۸ او این نمایش را تا استرالیا، رومانی، لهستان، بلژیک و یک برنامهٔ ویژه به نام عیدی سال نو در لس آنجلس گسترش داد.

 

In The Mix: Featuring Armin van Buuren

 

در ۲۹ ستامبر ۲۰۰۸ آرمین جایزه ی دی جیِ "بهترین دی جی سبک ترنس" را در ایبیزا در کنار نامزدهایی مثل فرری کورستن، تیِستو و پاول ون دایک دریافت کرد. در ۱۲ژانویهٔ ۲۰۰۸ون بیورن معتبرترین جایزهٔ موسیقایی هلند یعنی "Buma Cultuur Pop Award" را دریافت کرد. در ۲۰۰۹، شرکت فورین Foreign Media Games اعلام کرد در حال تولید یک بازی به نام In The Mix: Featuring Armin van Buuren است که قرار است در سال ۲۰۱۰ برای کنسول Wii منتشر شود. او با برادر گیتاریس خود در آبوم ۲۰۰۸ خود به نام Imagine و نمایش عیدی سال نوی ۲۰۰۹ در لس آنجلس همکاری کرد. در ۳ مارس ۲۰۱۰ ون بیورن جایزهٔ معتبر چنگ طلایی را برای کارهای موسیقایی خود دریافت کرد.

 

mirage armin van buuren

 

در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۰ اعلام شد که چهارمین آلبوم استودیویی او به نام Mirage در ۱۰ ستامبر منتشر می‌شود. اولین تک‌آهنگ، "Full Focus" در فروشگاه iTunes در نیمه شبِ ۲۴ ژوئن منتشر شد. آهنگ در هلند رتبهٔ ششم را کسب کرد.

 

A State of Sundays

در ۱۲ ستامبر ۲۰۱۰ نمایش رادیویی جدیدش به نام "A State of Sundays" را که به صورت هفتگی و ۲۴ ساعته بود را آغاز کرد. در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۰ جایزه مشهورترین دی جی بین‌المللی را توسط Golden Gnomes دریافت کرد.

 

armin van buuren dj mag

 

در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۰ که چهار سال متوالی مقام دی جی برتر را کسب کرده بود به عنوان مشهورترین دی جی جهان معرفی شد.