معرفی کتابهای برتر کسب و کار و تجارت پیشنهادی وفا مدیا : بخش پنجم

 

معرفی کتاب ارائه ی ناب به سبک استیو جابز اثر کارماین گالو

 

کتاب ارائه ی ناب به سبک استیو جابز اثر کارماین گالو :

استیو جابز چه در حال معرفی جدیدترین آی‌پد باشد و چه ارائه یک سخنرانی کلیدی، با سبک و ظاهر بی‌نظیر خود، مخاطبان را برانگیخت. او فقط اطلاعات را در ارائه های خود منتقل نمی کرد. او داستانی تعریف کرد، تصویری ترسیم کرد و تصویری را به اشتراک گذاشت. او به مخاطبان خود تجربه ای متحول کننده داد که منحصر به فرد، الهام بخش و فراموش نشدنی بود. اکنون شما نیز می توانید با یادگیری تکنیک های خاصی که جابز را به جذاب ترین ارتباط در صحنه جهانی تبدیل کرده است، این کار را انجام دهید. کارمین گالو، مربی مهارت‌های ارتباطی، با استفاده از ارائه‌های افسانه‌ای جابز به عنوان طرح اولیه، چارچوبی آماده از اسرار ارائه را ترسیم کرده است تا به شما در برنامه‌ریزی، ارائه و اصلاح بهترین ارائه زندگی‌تان کمک کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه: • یک برند الهام بخش ایجاد کنید • به یک سوال که بیشتر اهمیت دارد پاسخ دهید • یک چشم انداز خاص، به یاد ماندنی و ثابت ترسیم کنید • اعداد را معنی دار کنید • لحظات فراموش نشدنی را ارائه دهید هر فصل ابزارها و استراتژی هایی را برای شما فراهم می کند تا در ارائه بعدی خود پیاده سازی کنید. گالو با استفاده از ارائه‌های واقعی از استیو جابز به شما کمک می‌کند تکنیک‌های جابز را شناسایی کرده و به کار بگیرید تا مخاطبان خود را در لبه صندلی‌هایشان نگه دارید و به مشتریان و همکاران تجربه‌ای هیجان‌انگیز بدهید.

 

کتاب هنر معامله گری به سبک ترامپ اثر دونالد ترامپ

 

کتاب هنر معامله گری به سبک ترامپ اثر دونالد ترامپ :

کتابی از دونالد ترامپ یکی از بحث برانگیز ترین شخصیت های سیاسی جهان. رئیس جمهور پیشین آمریکا دونالد ج. ترامپ جهان بینی حرفه ای و شخصی خود را در این کتاب جذاب و خواندنی بیان می کند – روایتی دست اول از ظهور مهمترین معامله گر آمریکا در این کتاب ترامپ عمل می کند - چگونه او سازمان خود را اداره می کند و نیز چگونه زندگی خود را اداره می کند – او چگونه در حالی که با افرادی که برای ملاقات نیاز دارد ملاقات می کند ، و همزمان گپ و گفتگو با خانواده و دوستان ، درگیری با دشمنان و تفکر متعارف را به چالش می کشد. اما حتی یک فرد استثنایی نیز طبق قوانینی عمل می کند و ترامپ دستورالعمل های آزمایش شده برای موفقیت را در این تنظیم کرده است. او عناصر مشترک را در بزرگترین دستاوردهای خود جدا می کند. او اسطوره ها را خرد می کند او اسامی را نام می برد ، صفرها را هجی می کند و هنر معامله گری را کاملا آشکار می کند. و در کل ، ترامپ درباره چگونگی انجام این کار صحبت می کند -او واقعا صحبت می کند کتاب هنر معامله گری به سبک ترامپ نگاهی غیر محافظه کارانه به ذهن یک کارآفرین درخشان است – کتابی نهایی برای هر کس که به مردی که در کانون توجه است علاقه مند است. کتاب هنر معامله گری به سبک ترامپ نوسط مبینا خسروی ترجمه شده است. این کتاب را نشر منوچهری به چاپ رسانده است.

 

کتاب وقتی زنان بخواهند اثر گریس بانی

 

کتاب وقتی زنان بخواهند اثر گریس بانی :

کتاب وقتی زنان بخواهند، اثری نوشته ی گریس بانی است که نخستین بار در سال 2016 به چاپ رسید. زنان در سراسر جهان، روحیه ی کارآفرینی را به آغوش کشیده اند و در حال خلق کسب و کارهای خلاق هستند. این کتاب جذاب، به بیش از صد نفر از این زنان تأثیرگذار و جریان آفرین از همه ی سنین، نژادها، پیشینه ها و صنعت ها می پردازد. این مصاحبه ها که پر از توصیه های کاربردی و الهام بخش هستند، عوامل کلیدی موفقیت را با جزئیات شرح می دهند، بر اهمیت آیین های روزانه (مثل مدیتیشن و ایجاد فهرستی از کارها) تأکید می کنند، و اطلاعاتی ارزشمند را در اختیار نسل آینده ی زنان کارآفرین و خلاق قرار می دهند. علاوه بر این ها، تصاویری بدیع و الهام بخش از این بانوان در محل کار، در کتاب وقتی زنان بخواهند، گنجانده شده است.

 

کتاب پیکان سرنوشت ما اثر مهدی خیامی

 

کتاب پیکان سرنوشت ما اثر مهدی خیامی :

احمد خیامی کارآفرین، صنعتگر، نخبه اقتصادی و پدر صنعت خودرو ایران و موسس شرکت ایران ناسیونال و بانک صنعت و معدن و فروشگاه های کوروش بود که با برادر کوچکترش محمود خیامی برای اولین بار در ایران دست به تولید انبوه خودرو اتوبوس، مینی بوس و سواری زدند پیکان سرنوشت ما نوشته ها و خاطرات شخصیتی است که با پولی که از فروش چادر کامیون پدرش به دست آورده، تبدیل به یکی از بنیانگذاران شرکت کارخانجات ایران ناسیونال و فروشگاه های زنجیره ای کوروش می شود. احمد خیامی در این کتاب این مسیر طولانی و پر پیچ و خم را شرح می دهد تجربیاتش و آنچه بر وی گذشته است را بازگو می کند. این کتاب علاوه بر بعد زندگی نامه ای و خاطره گونه اش، اطلاعات و اموزش های ارزشمندی درباره ی اصول مهم اخلاق تجاری و رفتار صنعتی درخود دارد. این کتاب برای هر قشری با هر دیدگاهی اطلاعات مفید و ارزشمندی در خود دارد،خواننده را با وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی دوره ی پیش از انقلاب آشنا می کند و راه و روش موفقیت اقتصادی و کارآفرینی را با جزئیاتی منحصر به فرد ارائه می کند که بدونه شک برای کسانی که، با هر میزان سرمایه، در پی راه انداری کسب و کار خود هستند چراغ راهی است برای مسیر طولانی که در پیش دارند.

 

کتاب استیو جابز باشید اثر ریک تتزلی

 

کتاب استیو جابز باشید اثر ریک تتزلی :

کتاب استیو جابز باشید، به هیجان انگیزترین شکل ممکن به مسائل و شایعات پیرامون زندگی استیو جابز، می پردازد. چگونه مردی جوان که آن قدر بی پروا و بعضاً متکبر بود که از شرکت خودش نیز خراج شده بود، توانست به بزرگترین و جریان سازترین رهبر تجاری زمانه تبدیل شود و درنهایت زندگی میلیاردها انسان را تحت تأثیر قرار دهد؟ نویسندگان این کتاب به مخاطب نشان می دهند که موفقیت کم نظیر جابز در کمپانی اپل، بسیار پیچیده تر از انتخاب محصولات درست و پرفروش بوده است. جابز با گذشت زمان، صبورتر شد و یاد گرفت که به نزدیکان خود اعتماد کند و دریافت که به جای عرضه ی مداوم محصولات پیشگامانه و حیرت انگیز، باید شرکتش را به تدریج گسترش دهد. کتاب استیو جابز باشید، شرح حالی غنی و بسیار جذابِ یکی از بلندپروازترین نوابغ عصر حاضر است.