معرفی جدیدترین کتاب های منتشر شده در ایران : 26 خرداد 1402

معرفی جدیدترین کتاب های منتشر شده در ایران : 26 خرداد 1402

 

کتاب تاب‌آوری و مثبت‌گری (به همراه ساده‌ترین تکنیک‌های غلبه بر اضطراب رفع ناامیدی و افزایش اعتماد به نفس و انگیزش) از پل مکنا،ترجمه از آزاده اعرابی ، نشر نسل نواندیش : آیا خوش‌بینی، اعتماد به نفس و تاب‌آوری بیشتری می‌خواهید؟ ما در روزگار پرچالش و بی‌سابقه‌ای زندگی می‌کنیم که توفان اضطراب و ناامیدی، از هر سو ما را احاطه کرده است. لازمه بی‌چون‌وچرای این روزها، شجاعت ذهنی و توان اتخاذ یک روش جدید برای زندگی است. در مثبت‌اندیشی به سبک سنتی، صرف‌نظر از شرایط پیرامون، فرد سعی می‌کند به‌طور دائم به خودش بگوید «همه چیز خوب است»، اما برای ایجاد یک تغییر پایدار، فقط این کافی نیست.

 

پل مکنا پس از سی سال فعالیت به‌عنوان یک تراپیست و مربی موفقیت، رویکردی منحصر به‌فرد ایجاد کرده است؛ رویکردی که می‌تواند شما را از هر نظر به سمت یک احساس خوب و مثبت هدایت کند تا بتوانید با تصمیم‌های درست و بجا به نتایج موفقیت‌آمیز در زندگی‌تان برسید. دلیلی که محتوای این کتاب یک سیستم روانشناسی کاربردی به شمار می‌آید، این است که به شما می‌آموزد چطور برای مراقبت از خود، قدرتمندترین منابع طبیعی وجودی‌تان را کشف کنید و در مسیر کنترل زندگی به خودباوری برسید.

 

معرفی جدیدترین کتاب های منتشر شده در ایران : 26 خرداد 1402

 

کتاب بهترین بازده رهبری از جان مکسول،ترجمه از سجاد شریفی - سروش پورشهبازی اله‌ده ، نشر نسل نواندیش : چرا باید رهبرانی را پرورش دهید؟ چرا باید وقت، انرژی، منابع و کوشش و سعیتان را برای کمک به رشد و رهبری دیگران اختصاص دهید؟ آیا این کار ارزشش را دارد؟ به راستی می‌توان تفاوت ایجاد کرد؟ آیا این بازده، تمام تلاش‌های لازم برای آن را توجیه می‌کند؟ کاملا! به هرجایی که بنگرید، کمبود رهبری وجود دارد. در کشورهای سراسر جهان، رهبرانی وجود ندارند که به اندازه کافی شایستگی داشته باشند. ما به رهبران بیشتر و بهتر نیاز داریم. در کسب و کارها، سازمان‌های غیرانتفاعی و خانواده‌ها هم رهبرانی با شایستگی کافی وجود ندارند! خبر خوش این است که می‌توان رهبران را پرورش داد و هرگاه که رهبران بتوانند رهبران خوبی را پرورش دهند، همه برنده‌اند.

اگر شما یک رهبر هستید، در هر سطح و با هر قابلیتی، به سود سازمانتان خواهد بود که پرورش رهبران را آغاز کنید؛ می توانید این کار را از ابتدای امروز شروع کنید. می‌خواهم در پرورش رهبران به شما کمک کنم. می‌خواهم راهی را به شما نشان دهم تا به بالاترین بازده رهبری برسید. در این جهان چیزی جز جذب، پرورش و تکثیر رهبران به یک رهبر عالی، بازده سرمایه بیشتر نمی‌دهد. این موضوع نکته کلیدی موفقیت هر کشور، خانواده، سازمان یا نهادی است.

 

معرفی جدیدترین کتاب های منتشر شده در ایران : 26 خرداد 1402

 

کتاب پایان اپیدمی ها از جاناتان دی کویک و براونین فرایر،ترجمه از دانیال قاسمی پو ، نشر امیر کبیر : جایی در جهان، ویروسی کشنده در خون یک پرنده، خفاش، میمون، خوک یا جانوری دیگر آماده ی شبیخون به جان انسان هاست. درک ابعاد چنین تهدید عظیمی ساده نیست. طی تنها چند هفته یا چند ماه ممکن است میلیون ها تن – از جمله خانواده ی من و شما – قربانی آن شوند. خطر تروریسم، جنگ، بلیای خسارت بار طبیعی، و حتی افتادن بمب اتم روی شهری بزرگ، در برابر این مهلکه ی عالمگیر، کوچک می نماید. چگونه می توانیم عالم و آدمی از نو بسازیم که پنجه در پنجه ی این دشمن زندگی بیندازد و زنده بماند؟

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها