.

معرفی کتاب کفش ساز اثر جو فاستر

اخبار
معرفی کتاب کفش ساز اثر جو فاستر 13 شهریور 1401داستان درباره این که جو فاستر چگونه Reebok را به یکی از معروف ترین مارک های ورزشی جهان تبدیل کرد که از یک کارخانه کوچک در بولتون شروع شد.
از اواخر قرن نوزدهم، خانواده فاستر کفش‌های دویدن را با دست می‌ساختند و افرادی مانند اریک لیدل و هارولد آبراهامز - که بعدها در فیلم ارابه‌های آتش جاودانه شدند - و همچنین کفش‌هایی را برای اکثر باشگاه‌های لیگ فوتبال تهیه می‌کردند. اما یک اختلاف خانوادگی بین پدر و عموی فاستر در مورد جهت‌گیری کسب‌وکارشان باعث شد که جو و برادرش جف، با الهام از موفقیت آدیداس و پوما، شرکت جدیدی راه‌اندازی کنند و ریباک متولد شد.
در ابتدا، پول آنقدر کم بود که جو و همسرش مجبور شدند در کارخانه فرسوده خود زندگی کنند، در حالی که ماشین آلات سازنده کفش ها در اطراف لبه زمین قرار داده شده بود، زیرا آنقدر ضعیف بود که اگر آنها می توانستند فرو بریزند. در وسط قرار گرفته است. اما، از این شروع ناخوشایند، یک بازیگر جدید بزرگ در زمینه تجهیزات ورزشی با الهام از دیدگاه بازاریابی جو شروع به ظهور کرد. در دهه 1980، ریباک به یک پدیده جهانی تبدیل شد، زمانی که آنها اولین کسانی بودند که به پتانسیل شوق ایروبیک الهام گرفته از جین فوندا دست یافتند. به زودی، ریباکس در فرش قرمز هالیوود و حتی در فیلم بیگانگان، جایی که سیگورنی ویور یک جفت ریباک بیگانه Stompers را پوشید، دیده شد.
معرفی کتاب کفش ساز اثر جو فاستر
.